انجمن مهندسی روسازی ایران- اطلاعات عضویت در انجمن
شرایط عضویت در انجمن

حذف تصاویر و رنگ‌ها

انواع و شرایط عضویت در انجمن عبارتند از:


اعضای پیوسته

عضویت پیوسته در انجمن مهندسی روسازی ایران برای کسانی امکان پذیر است که حداقل دارای درجه کارشناسی در رشته مهندسی عمران، مهندسی شیمی و مهندس پلیمر باشند و حرفه آنها مرتبط با فناوری محصولات ساختمان روسازی، طراحی و تحلیل روسازی، تحقیقات مرتبط با صنعت روسازی و یا نگهداری روسازی‌ها باشد.

دانشجویان کارشناسی ارشد راه و ترابری جزء اعضای پیوسته می باشند.

سایر کسانی که دارای درجه کارشناسی در رشته های غیر از موارد بالا باشد به شرطی می‌توانند به عضیت پیوسته انجمن درآیند که حداقل به مدت 5 سال مسئولیت اجرایی یکی از بخش‌های مرتبط با فناوری تحقیقات، تحقیقات، طراحی، ساخت و نگهداری روسازی‌ها را عهده دار بوده باشند. 


 اعضای دانشجویی

کلیه دانشجویانی کارشناسی در رشته مهندسی عمران، رشته مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر علاقه مند به زمینه روسازی به تحصیل اشتغال دارند. 


اعضای افتخاری

شخصیت های ایرانی و خارجی که مقام علمی آنان در صنعت و فناوری روسازی حائز اهمیت بوده و یا افرادی که در پیشبرد اهداف انجمن کمک‌های مؤثر و ارزنده‌ای نموده باشند می‌توانند به عضویت افتخاری انجمن در آیند.


• اعضای حقوقی

موسسات، شرکت ها و سازمان هایی که در زمینه های علمی، فنی، اجرایی، تحقیقاتی و پژوهشی مربوط به روسازی فعالیت دارند می توانند به عضویت انجمن درآیند.


توضیح : • طبق اساس­نامه انجمن، فقط اعضای «پیوسته» در مجمع عمومی صاحب رای هستند و می­توانند به عضویت هیات مدیره (شورای اجرایی) انجمن درآیند.

 

نشانی مطلب در وبگاه انجمن مهندسی روسازی ایران:
http://peai.ir/find.php?item=1.106.25.fa
برگشت به اصل مطلب